Aktualności
Dinozaury w Ustroniu
2011-05-09 00:07

 alt=

Ustroń wzbogacił się o nową atrakcję turystyczną – Park Dinozaurów Ustroń.  Od 1 maja zwiedzający  mogą zobaczyć kilkanaście ruchomych dinozaurów, z których największy ma 7 metrów wysokości. 

 

Dinozaury w Ustroniu
Ustroń wzbogacił się o nową atrakcję turystyczną – Park Dinozaurów Ustroń.  Od 1 maja zwiedzający  mogą zobaczyć 15 ruchomych dinozaurów, z których największy ma 7 metrów wysokości. 
Park Dinozaurów  Ustroń to miejsce, w którym na 1,5 ha znajduje się 15 modeli ruchomych dinozaurów w rzeczywistych wymiarach. Największy z modeli ma  7 metrów  wysokości i widać go z ulicy Katowickiej, przy której  położony jest park. 
- Kiedyś  pracowałem jako kierowca autokaru, który dowoził zorganizowane grupy do Leśnego Parku Niespodzianek. Po zwiedzeniu tej niewątpliwej atrakcji, okazywało się, że oprócz  tego w Ustroniu właściwie nie ma atrakcji dla najmłodszych i ich rodzin. Stąd pomysł na nasz park – tłumaczy jeden z właścicieli Parku Dinozaurów Ustroń.  Park Dinozaurów  stworzyła  w Ustroniu spółka Parki Tematyczne. – Już sama nazwa wskazuje, że nie chcemy zatrzymać się tylko na tym jednym parku. Wierzymy, że w Ustroniu jest miejsce na tego typu rozrywkę i że jesteśmy w stanie wypełnić lukę – tłumaczą właściciele. 
Zobacz jak wygląda Park Dinozaurów Ustroń:

Park Dinozaurów  Ustroń to miejsce, w którym na 1,5 ha znajdują się modele ruchomych dinozaurów w rzeczywistych wymiarach. Największy z modeli ma  7 metrów  wysokości i widać go z ulicy Katowickiej, przy której  położony jest park. 

-  Pomyśleliśmy, że po zwiedzeniu niewątpliwej atrakcji jaką jest Leśny Park Niespodzianek, okazuje się, że oprócz  tego w Ustroniu właściwie nie ma atrakcji dla najmłodszych i ich rodzin. Stąd pomysł na nasz park – tłumaczy jeden z właścicieli Parku Dinozaurów Ustroń.  Park Dinozaurów  stworzyła  w Ustroniu spółka Parki Tematyczne. – Już sama nazwa wskazuje, że nie chcemy zatrzymać się tylko na tym jednym parku. Wierzymy, że w Ustroniu jest miejsce na tego typu rozrywkę i że jesteśmy w stanie wypełnić lukę – tłumaczą właściciele. Oprócz modeli dinozaurów przy parku powstaje zaplecze gastronomiczno-handlowe oraz strefa rozrywki dla najmłodszych. 

Zobacz jak wygląda Park Dinozaurów Ustroń:

Park Dinozaurów  Ustroń

Park Dinozaurów Ustroń

Park Dinozaurów Ustroń

Park Dinozaurów Ustroń

 

 Komentarze
Brak komentarzy